Harita Gör

building Gece
, Yetişkin
-
( Yetişkin
, Gece)
sort
Bu alanda listelenen tesisler; Artan Fiyat, Azalan Fiyat, Otelin Yorum Puanı ve Otelpuan Sıralaması filtrelerine göre sıralanabilir.
Tesisler; Artan Fiyat veya Azalan Fiyat filtresi seçildiğinde fiyatlarına göre,
Tesis Puanı filtresi seçildiğinde Otelpuan’daki yorum puanına göre,
Otelpuan Sıralaması seçildiğinde değişken olarak Otelpuan tercihlerine göre sıralanır. Herhangi bir seçim yapmadığınız koşulda ise listeleme Otelpuan Sıralaması üzerinden yapılır.
editImg
 • Tatilini Bul Yeni
 • Yorum Oku / Yaz
-
Nereye Gitmek İstersin ?
Tarih Seç
 • Temmuz 2024
 • 20 - 21 Temmuz
 • 27 - 28 Temmuz
 • Ağustos 2024
 • 03 - 04 Ağustos
 • 10 - 11 Ağustos
 • 17 - 18 Ağustos
 • 24 - 25 Ağustos
 • 31 - 01 Eylül
 • Eylül 2024
 • 07 - 08 Eylül
 • 14 - 15 Eylül
 • 21 - 22 Eylül
 • 28 - 29 Eylül
 • Zafer Bayramı
  30 Ağustos - 30 Ağustos 1 Gün
 • Cumhuriyet Bayramı
  28 Ekim - 29 Ekim 1,5 Gün
 • Öğretmenler Günü
  24 Kasım - 24 Kasım 1 Gün
Kişi Seç
 • Yetişkin Sayısı
  2 Yetişkin
 • Çocuk Sayısı (0-17 yaş arası)
  0 Çocuk
Uygula
Tatil Ara
Oteli İncele
sort
Sırala
filter
Filtrele
map
Haritada Göster
SIRALAMA KRİTERLERİ
Bu alanda listelenen tesisler; Artan Fiyat, Azalan Fiyat, Otelin Yorum Puanı ve Otelpuan Sıralaması filtrelerine göre sıralanabilir.
Tesisler; Artan Fiyat veya Azalan Fiyat filtresi seçildiğinde fiyatlarına göre,
Tesis Puanı filtresi seçildiğinde Otelpuan’daki yorum puanına göre,
Otelpuan Sıralaması seçildiğinde değişken olarak Otelpuan tercihlerine göre sıralanır. Herhangi bir seçim yapmadığınız koşulda ise listeleme Otelpuan Sıralaması üzerinden yapılır.
PUAN
FİYAT
Ara
Vazgeç
Seçimi Uygula

building Gece
, Yetişkin
-
( Yetişkin
, Gece)
star
Üyelere özel fırsatlar ve kampanyalar için
üye ol ya da giriş yap
Daha Fazla Otel Yükle

Mersin’i Keşfetmeye Hazır Ol!

Akdeniz Bölgesi'nin 8 şehrinden biri olan Mersin, liman, tarım, turizm ve ticaret kenti olmasıyla ön plana çıkıyor. Yaz, kış ve termal tatil imkanlarının bulunduğu kent, bu açıdan oldukça önemli bir yere sahip. Bunun yanı sıra zengin bir tarih ve kültüre de sahip olan kent yılın büyük bir bölümünde turist ağırlıyor. M.Ö. 6300 yılına kadar uzanan bir geçmişe sahip olan Mersin, tarih boyunca çok sayıda devletin uygarlığı altında bulundu ve önemli bir yere sahip oldu. Hititler, Frigler, Asurlular, Persler, Makedonyalılar, Romalılar ve Bizanslılar, Selçuklular, Karamanoğulları, Ramazanoğulları ve son olarak Osmanlı'nın egemenliğinde bulunan Mersin’de yapılan arkeolojik kazılar sonucu pek çok eser ve antik kent ortaya çıkarıldı. Tüm bu çeşitliliği sayesinde yılın her döneminde misafir ağırlayan Mersin; iş, ticaret, turizm veya eğitim amaçlı binlerce misafire ev sahipliği yapıyor. Sen de bu renkli kente seyahat etmek ve keşfetmek istersen kalacağın oteli otelpuan.com’dan kolayca bulabilirsin.

Mersin’i Keşfetmeye Hazır mısın?

Birçok medeniyete ev sahipliği yapan Mersin’de tarihin bu izlerini de göreceksin. Mersin’de vakit geçirirken geçmişe yolculuk etmek istersen antik kentler, kaleler ve yapılar seni bekler. Bu güzide eserlerin bazıları şöyle: Kızkalesi, Soli Antik Kenti, Adamkayalar, Mamure Kalesi, Eshab-ı Kehf (Yedi Uyurlar), Uzuncaburç Kalıntıları. Ayrıca yıllar içinde doğal yollarla oluşan Cennet ve Cehennem Çukurları da oldukça dikkatini çekecek ve görmen gereken yerlerden biri.

Mersin'e yaz aylarında gittiysen şanslısın çünkü Akdeniz’in güzellikleriyle buluşabilirsin! Tisan Koyu, Yapraklı Koyu, Kızkalesi Plajı, Soğuksu, Eğribük Koyu, Akçakıl Koyu ve çok daha fazlasıyla Mersin sana keyifli bir yaz tatili sunuyor. Kentte ayrıca dalış, su sporları ve tekne turları da yapabilirsin. Bunların dışında araçlarla safari turu, yamaç paraşütü ve Anamur Çayı'nda rafting gibi heyecan verici deneyimler de seni bekler.

Mersin ayrıca termal turizm merkezleri arasında da listenin üst sıralarında yer alıyor. Eğer kış veya bahar aylarında kenti ziyaret edeceksen keyif dolu bir termal deneyimi yaşayabilirsin.

Dopdolu geçen bir günü ardında bırakmadan önce Mersin’in enfes yemeklerini denemeyi de unutma. Tabii akla gelen ilk lezzet tantuni. Ayrıca Tarsus kebabı, dövme pilavı, yüksük çorbası, içli köfte, sıkma, topalak çorbası, batırık, cezerye, humus ve Tarsus usulü sarımsaklı köfte de damaklarda iz bırakan lezzetlerden.

Sen de Akdeniz’in bu renkli şehrini keşfetmeye karar verdiysen önce otelpuan.com’a gel ve otelini seç.

Mersin’deki Konaklama Seçenekleri Otelpuan’da…

Mersin’e gideceksin ancak nerede konaklayacağın konusunda hiçbir fikrin yoksa önce Otelpuan’a gelmelisin. 4 mevsim turist ağırlayan Mersin’de pek çok konaklama seçeneği bulunuyor. Şehrin tam merkezinde veya biraz dışında, denize sıfır ya da doğanın içinde… Nasıl bir deneyim istediğine karar verdikten sonra otelpuan.com’dan arama yapabilir ve tercihlerine göre olan otelleri liste halinde görebilirsin. Yaz tatili, termal tatil ya da yalnızca gezi… Onlarca otel seni bekliyor. Bunların yanında bütçeye uygun oteller, butik oteller, apart oteller gibi seçenekler de mevcut. Çok sayıda otel seçeneği bulunan otelpuan.com’da gerçek kullanıcı yorumlarını inceleyebilir, tesis hakkında bilgi edinebilirsin. Daha sonra yapman gereken tek şey otelpuan.com ile rezervasyonunu yapmak.

Unutmadan söyleyelim. Mersin seyahatin sonrası konakladığın otelle ilgili yorumlar yaparak senden sonraki misafirlere yardımcı olabilirsin

repeatFiltrele
repeat
Kampanyalar
0(850) 210 43 21
09:00-22:00 saatleri arasında bize anında ulaşabilirsin..
İletişim Formu