Harita Gör

building Gece
, Yetişkin
-
( Yetişkin
, Gece)
sort
Bu alanda listelenen tesisler; Artan Fiyat, Azalan Fiyat, Otelin Yorum Puanı ve Otelpuan Sıralaması filtrelerine göre sıralanabilir.
Tesisler; Artan Fiyat veya Azalan Fiyat filtresi seçildiğinde fiyatlarına göre,
Tesis Puanı filtresi seçildiğinde Otelpuan’daki yorum puanına göre,
Otelpuan Sıralaması seçildiğinde değişken olarak Otelpuan tercihlerine göre sıralanır. Herhangi bir seçim yapmadığınız koşulda ise listeleme Otelpuan Sıralaması üzerinden yapılır.
editImg
 • Tatilini Bul Yeni
 • Yorum Oku / Yaz
-
Nereye Gitmek İstersin ?
Tarih Seç
 • Temmuz 2024
 • 13 - 14 Temmuz
 • 20 - 21 Temmuz
 • 27 - 28 Temmuz
 • Ağustos 2024
 • 03 - 04 Ağustos
 • 10 - 11 Ağustos
 • 17 - 18 Ağustos
 • 24 - 25 Ağustos
 • 31 - 01 Eylül
 • Eylül 2024
 • 07 - 08 Eylül
 • 14 - 15 Eylül
 • 21 - 22 Eylül
 • 28 - 29 Eylül
 • Demokrasi Ve Milli Birlik Günü
  15 Temmuz - 15 Temmuz 1 Gün
 • Zafer Bayramı
  30 Ağustos - 30 Ağustos 1 Gün
 • Cumhuriyet Bayramı
  28 Ekim - 29 Ekim 1,5 Gün
 • Öğretmenler Günü
  24 Kasım - 24 Kasım 1 Gün
Kişi Seç
 • Yetişkin Sayısı
  2 Yetişkin
 • Çocuk Sayısı (0-17 yaş arası)
  0 Çocuk
Uygula
Tatil Ara
Oteli İncele
sort
Sırala
filter
Filtrele
map
Haritada Göster
SIRALAMA KRİTERLERİ
Bu alanda listelenen tesisler; Artan Fiyat, Azalan Fiyat, Otelin Yorum Puanı ve Otelpuan Sıralaması filtrelerine göre sıralanabilir.
Tesisler; Artan Fiyat veya Azalan Fiyat filtresi seçildiğinde fiyatlarına göre,
Tesis Puanı filtresi seçildiğinde Otelpuan’daki yorum puanına göre,
Otelpuan Sıralaması seçildiğinde değişken olarak Otelpuan tercihlerine göre sıralanır. Herhangi bir seçim yapmadığınız koşulda ise listeleme Otelpuan Sıralaması üzerinden yapılır.
PUAN
FİYAT
Ara
Vazgeç
Seçimi Uygula

building Gece
, Yetişkin
-
( Yetişkin
, Gece)
star
Üyelere özel fırsatlar ve kampanyalar için
üye ol ya da giriş yap
Daha Fazla Otel Yükle

Kaş: Turkuaz Suların ve Altın Sarısı Kumların Muhteşem Uyumu

Turkuaz suları, sakin atmosferi ve tarihi dokusu ile kendine hayran bırakmayı başaran Kaş, gerçekten de bir gidenin bir daha gitmek isteyeceği bir belde. Zengin su altı dünyası, masmavi plajları ve altın sarısı kumları ile Kaş, eşsiz birçok güzelliğe sahip.

Kaş’ı baştan aşağı keşfetmek, adeta bir tabloyu andıran plajlarında güneşlenmek, antik kentlerini gezmek ve çok daha fazlası için hazırlan! Bu yazıda Kaş’ta neler yapabileceğine ve nerede konaklayabileceğine dair bazı öneriler seni bekliyor!

Kaş’ta Neler Yapabilirsin?

Kaş’ta gezilecek, görülecek yerler uzunca bir liste oluşturuyor. Bu listeye plajlardan başlamak gerekirse ilk sırada kesinlikle Kaputaş Plajı yer alır. Kaputaş Plajı, bugüne kadar herkesin fotoğraf çektiği o açıdan mutlaka karşına çıkmıştır. Su gerçekten de turkuaz, kumlar gerçekten de altın sarısı gibi… Beyaz kayalıklar arasında gizlenmiş bu plajdan etkilenmemek bizce mümkün değil! Kaputaş’tan hemen sonra sırayı Patara Plajı alır. 18 kilometre uzunluğundaki Patara Plajı, dönem dönem oldukça dalgalı ve hırçın sulara sahip olabilir ancak yine de kesinlikle görülmesi ve vakit geçirilmesi gereken bir Kaş plajı… Beyaz kumları ve berrak deniziyle çok sevilen Patara, antik kentiyle de dikkat çekiyor. Kalabalıktan biraz uzak kalmak, merkezden uzaklaşmak isteyenler için ise Akçagerme Plajı ideal seçim olacak. Sakin ve doğal bir atmosferde tertemiz denizin keyfini çıkarmak istersen burayı değerlendirmelisin. Kaş’ın merkezine oldukça yakın olan ve bu sebeple de sıklıkla tercih edilen plajlardan bir diğeri ise Büyük Çakıl Plajı. Renkli çakıl taşlarından adını alan bu plaj gerçekten de harika bir manzaraya sahip.

Biraz da tarih diyenler için ise Kaş’ta görülmesi gereken iki antik kent var. Bunlardan ilki, Xanthos Antik Kenti… Kaş’a yaklaşık 30 km uzaklıkta olan Xanthos, Likya uygarlığı için oldukça önemliymiş. Tarihseverlerin UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan bu antik kenti çok beğeneceğine eminiz! Xanthos yakınlarında konumlanan ikinci görülesi antik kent ise Patara… Zamanında Likya’nın başkenti olan Patara, antik kenti ve sütunlu caddesi ile mutlaka görülmesi gereken yerlerden… Son olarak, Demre’de yer alan Myra Antik Kenti de ünlü Likya kentlerinden… Bir antik tiyatroya ve kaya mezarlarına ev sahipliği yapıyor.

Kaş’a kadar gelmişken mutlaka yapılması gerekenlerden biri de tekne turu… Kaş-Kekova tekne turuna mutlaka şans vermelisin çünkü gördüğün manzaralardan fazlasıyla etkileneceksin! Hem de turkuaz suların daha fazla tadını çıkarabileceğin bir zaman dilimi yaratmış olacaksın!

Kaş Otelleri Otelpuan’da!

Kaş, fazlasıyla konaklama seçeneğine sahip. Bu seçenekler, tesis özelliklerine ve tesisin konumuna göre filtrelenebilir. Kaş’ın merkezinde mi konaklamak istersin yoksa biraz merkezden uzak mı olmak istersin? Ya da butik bir tesis seni mutlu eder mi? Büyük bir tesis mi olsun istersin? Tüm bu soruların cevaplarını netleştirip Kaş’a dair taslak da olsa bir gezi planı yaptıktan sonra kalacağın oteli bulmak için kolayca filtreleme yapabilirsin. Çıkan listedeki oteller arasından beğendiklerine göz atabilir, misafir yorumlarını inceleyebilirsin. Otelpuan.com, bunun için var! Gerçek misafir yorumları, aradığın oteli bulmak için seni en iyi şekilde yönlendirecek bir rehber gibi! Ayrıca otellerin genel memnuniyet puanlarına bakarak, çok rahat şekilde eleme yapabilirsin. Böylelikle aradığın oteli bulmak saatler almaz.

Kaş otelleri arasından tam da beklentilerinle uyuşan oteli bulmak için hemen otelpuan.com’a gir, yorumları oku ve rezervasyonunu yap! Tatil bittikten sonra sen de yorumlarını paylaşmayı unutma!

Kaş Otelleri

Türkiye'nin en güzel tatil merkezlerinden biri olan Kaş'ta çok sayıda konaklama tesisi seçeneği bulunuyor. Bu tesisler arasında kararsız kaldığınız noktada, daha önce bu noktalarda konaklamış olan gezginlerin Otelpuan.com'da yaptıkları tarafsız yorumlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca siz de tatiliniz bittikten sonra Otelpuan.com'a üye olup tesisinizle ilgili yorum yaparak sizden sonra tatile çıkacak olan kişilerin karar sürecini kolaylaştırabilirsiniz.

repeatFiltrele
repeat
Kampanyalar
0(850) 210 43 21
09:00-22:00 saatleri arasında bize anında ulaşabilirsin..
Chat
İletişim Formu