5

Adımda Otelpuan

Binlerce otele ait tarafsız görüşün yer aldığı Otelpuan'da neler yapabilirsiniz bilmek ister misiniz? İşte size ufak ipuçları?
1

Tatil yapmaya karar verin!

Bazen tüm yılın biriken yorgunluğunu atmak, bazen de kısa, keyifli bir ara vermek için tatil ihtiyacı hissedilir. Her şey Tatile gitmek istiyorum! cümlesiyle başlar ve ardından ikinci soru gelir Nereye gitsem ?

2

Otelinizi seçin!

Tatil kararı verildikten sonraki en önemli aşama konaklama yapılacak otele karar vermek olur. Hangi destinasyon, nasıl bir otel ve en önemlisi nasıl bir bütçe konuları da netleştikten sonra resmin bir parçası daha belirlenmiş olur.

3

Yorumlara ulaşın!

Her şey tamam otel de seçildi! Peki bu otel, hizmeti ve sunduğu olanaklarla ihtiyacınızı karşılayacak mı? Bu aşamada yüz binlerce tarafsız görüşün yer aldığı Otelpuan, daha önce o otelde tatil yapmış tatilcilerin görüşleriyle yardımınıza koşuyor.

4

Tatil yapın!

Otelpuan'dan edindiğiniz bilgilerle de içiniz rahat bir şekilde tatilinizi yaptınız ve iyi ya da kötü tatil deneyimleri yaşadınız.

5

Tatilinizi yorumlayın!

Tatil öncesi Otelpuan'dan edindiğiniz bilgilerle seçtiğiniz otelde içiniz rahat bir şekilde tatil yaptınız. Şimdi sıra bende diyerek tüm tatil deneyiminizi sitemize üye olarak paylaşabilir, sizden sonra tatile çıkacaklara ışık tutabilirsiniz.